KickOff | Έναρξη αγώνα. ΠΑΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝ. #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY.

KickOff | Έναρξη αγώνα. ΠΑΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 🟦⬜ #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY

30
28 Jan 2023, 17:12
🏅 Αναδείξετε με την δική σας ψήφο τον @Stoiximan #MVP της αναμέτρησης κόντρα στον Ολυμπιακό! 🗳 #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY
Αναδείξετε με την δική σας ψήφο τον @Stoiximan #MVP της αναμέτρησης κόντρα στον Ολυμπιακό. #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY.
🏅 Αναδείξετε με την δική σας ψήφο τον @Stoiximan #MVP της αναμέτρησης κόντρα στον Ολυμπιακό! 🗳 https://t.co/gwR7CdP15E #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY https://t.co/L1wZ4x2gvN
28 Jan 2023, 07:45
#Highlights | Τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης κόντρα στον Ολυμπιακό. #ApollonFC #APOOLY #WeAreOne.
🖥 #Highlights | Τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης κόντρα στον Ολυμπιακό. #ApollonFC #APOOLY #WeAreOne https://t.co/FbqbXI7Tgh
27 Jan 2023, 18:59
#APOOLY #FullTime #ApollonFC #WeAreOne
#APOOLY #FullTime #ApollonFC #WeAreOne.
27 Jan 2023, 18:57
95' Κίτρινη στον Σπόλιαριτς #APOOLY
95' Κίτρινη στον Σπόλιαριτς #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:53
90' Έξι λεπτά ο χρόνος καθυστέρησης #APOOLY
90' Έξι λεπτά ο χρόνος καθυστέρησης #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:52
Ακυρώνεται το πέναλτι #APOOLY
Ακυρώνεται το πέναλτι #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:50
88' Πέναλτι για την ομάδα μας σε τράβηγμα του Ντιγκινί #APOOLY
88' Πέναλτι για την ομάδα μας σε τράβηγμα του Ντιγκινί #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:49
86' Δύο αλλαγές. Ουάρντα και Πίττας άφησαν τις θέσεις τους στους Ζράντι και Ίλιεφ #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:48
85' Οι φιλοξενούμενοι μειώνουν σε 2-1 με τον Σλόγκαρ #APOOLY
85' Οι φιλοξενούμενοι μειώνουν σε 2-1 με τον Σλόγκαρ #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:43
79' | 2⃣-0⃣ | 𝐃𝐀𝐍𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈 #APOOLY 🚀
79' | - | 𝐃𝐀𝐍𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈𝐈 #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:36
74' Καλό σουτ από τον Αλεσάμι, μπλοκάρει σταθερά ο Μολ #APOOLY
74' Καλό σουτ από τον Αλεσάμι, μπλοκάρει σταθερά ο Μολ #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:29
Αφιερωμένο στον #VukasinJovanovic το τέρμα της ομάδας μας κόντρα στον Ολυμπιακό. #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY.
👏 Αφιερωμένο στον #VukasinJovanovic το τέρμα της ομάδας μας κόντρα στον Ολυμπιακό. #ApollonFC #WeAreOne #APOOLY https://t.co/1m1oKJuRSn
66' Δεύτερη αλλαγή για την ομάδα μας. Ο Ντιγκινί στη θέση του Χέντι #APOOLY
66' Δεύτερη αλλαγή για την ομάδα μας. Ο Ντιγκινί στη θέση του Χέντι #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:27
65' Κίτρινη στον Χαμάς #APOOLY
65' Κίτρινη στον Χαμάς #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:13
50' Κίτρινη σε Βα και Μπάρντι #APOOLY
50' Κίτρινη σε Βα και Μπάρντι #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:11
46' | 1⃣-0⃣ | GOAAAAAAAAAAL #APOOLY
46' | - | GOAAAAAAAAAAL #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:08
46' Μια αλλαγή με την έναρξη του ημιχρόνου. Ο Βα πέρασε στη θέση του Γιόστεν #APOOLY.
27 Jan 2023, 18:07
Έναρξη στo δεύτερο μέρος. ΠΑΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 🔵⚪ #ApollonFC #APOOLY #WeAreOne
Έναρξη στo δεύτερο μέρος. ΠΑΜΕ ΑΠΟΛΛΩΝ. #ApollonFC #APOOLY #WeAreOne.
27 Jan 2023, 17:47
44' Πλασέ του Μπράιαν από το ύψος της επανορθωτικής, η μπάλα έξω #APOOLY
44' Πλασέ του Μπράιαν από το ύψος της επανορθωτικής, η μπάλα έξω #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:45
43' Νέα τελική προσπάθεια για την ομάδα μας. Ο Σπόλιαριτς έκανε το σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα πέρασε λίγο έξω #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:37
35' Μακρινό σουτ του Κυριάκου, η μπάλα έξω #APOOLY
35' Μακρινό σουτ του Κυριάκου, η μπάλα έξω #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:34
32' Κεφαλιά του Ουάρντα, η μπάλα έξω #APOOLY
32' Κεφαλιά του Ουάρντα, η μπάλα έξω #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:26
24' Τεράστια ευκαιρία με τον Πίττα ο οποίος δέχθηκε την εξαιρετική πάσα του Γιόστεν ωστόσο έστειλε τη μπάλα έξω από πλεονεκτική θέση #APOOLY
27 Jan 2023, 17:22
19' Δύσκολη κεφαλιά του Ουάρντα, η μπάλα πάνω από την εστία του Μολ #APOOLY
19' Δύσκολη κεφαλιά του Ουάρντα, η μπάλα πάνω από την εστία του Μολ #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:17
15' Καλή απόκρουση του Γιοβάνοβιτς σε πλασέ του Κα #APOOLY
15' Καλή απόκρουση του Γιοβάνοβιτς σε πλασέ του Κα #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:11
7' Νέα ευκαιρία! Ο Ουάρντα μπήκε στην περιοχή, απέφυγε τον προσωπικό του αντίπαλο και έκανε το πλασέ με το αριστερό ωστόσο ο Μολ έπεσε κι απέκρουσε τη μπάλα #APOOLY
7' Νέα ευκαιρία.
27 Jan 2023, 17:09
6' Πολύ καλό σουτ του Γιόστεν, η μπάλα λίγο έξω #APOOLY
6' Πολύ καλό σουτ του Γιόστεν, η μπάλα λίγο έξω #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:08
Χορηγός του αγώνα #APOOLY η εταιρεία #ColumbiaRestaurants. #ApollonFC #GameSponsor #WeAreOne.
🤝 Χορηγός του αγώνα #APOOLY η εταιρεία #ColumbiaRestaurants ⚪🔵 #ApollonFC #GameSponsor #WeAreOne https://t.co/3doIwMxhmB
5' Μεγάλη ευκαιρία με τον Χέντι να αστοχεί από ευνοϊκή θέση #APOOLY
5' Μεγάλη ευκαιρία με τον Χέντι να αστοχεί από ευνοϊκή θέση #APOOLY.
27 Jan 2023, 17:06
4' Καλή κεφαλιά του Σπόλιαριτς μετά από σέντρα του Γιόστεν, η μπάλα λίγο έξω από την εστία του Μολ #APOOLY.