2' | - | 𝐆𝐎𝐀𝐀𝐀𝐋. 𝐖𝐞 𝐭𝐨𝐨𝐤 𝐭𝐡𝐞 𝐥𝐞𝐚𝐝 𝐞𝐚𝐫𝐥𝐲 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐠𝐚𝐦𝐞. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.

13 Dec 2023, 15:07
2' | 0⃣-1⃣ | 𝐆𝐎𝐀𝐀𝐀𝐋! 𝐖𝐞 𝐭𝐨𝐨𝐤 𝐭𝐡𝐞 𝐥𝐞𝐚𝐝 𝐞𝐚𝐫𝐥𝐲 𝐢𝐧 𝐭𝐡𝐞 𝐠𝐚𝐦𝐞 🔵⚪ #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎

#𝐅𝐮𝐥𝐥𝐓𝐢𝐦𝐞 | 𝐎𝐧𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐧𝐞𝐱𝐭 𝐫𝐨𝐮𝐧𝐝! #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
#𝐅𝐮𝐥𝐥𝐓𝐢𝐦𝐞 | 𝐎𝐧𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐧𝐞𝐱𝐭 𝐫𝐨𝐮𝐧𝐝. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
⏱ #𝐅𝐮𝐥𝐥𝐓𝐢𝐦𝐞 | 𝐎𝐧𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐧𝐞𝐱𝐭 𝐫𝐨𝐮𝐧𝐝! #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
13 Dec 2023, 16:51
90' Ένα λεπτό ο επιπρόσθετος χρόνος #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
90' Ένα λεπτό ο επιπρόσθετος χρόνος #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:50
86' | 0⃣-6⃣ | 𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐨 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐞𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐡𝐚𝐭-𝐭𝐫𝐢𝐜𝐤 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐩𝐨𝐭 🙌 #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
86' | - | 𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐨 𝐜𝐨𝐦𝐩𝐥𝐞𝐭𝐞𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐡𝐚𝐭-𝐭𝐫𝐢𝐜𝐤 𝐟𝐫𝐨𝐦 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐩𝐨𝐭. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:39
78' Τελευταία αλλαγή για την ομάδα μας. Στη θέση του Κολ πέρασε ο Τέκιε #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
77' | 0⃣-5⃣ | 𝐏𝐎𝐍𝐓𝐈𝐊𝐎𝐒 𝐌𝐀𝐊𝐄𝐒 𝐈𝐓 𝐅𝐈𝐕𝐄 𝐖𝐈𝐓𝐇 𝐀 𝐁𝐀𝐍𝐆𝐄𝐑 🚀 #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
77' | - | 𝐏𝐎𝐍𝐓𝐈𝐊𝐎𝐒 𝐌𝐀𝐊𝐄𝐒 𝐈𝐓 𝐅𝐈𝐕𝐄 𝐖𝐈𝐓𝐇 𝐀 𝐁𝐀𝐍𝐆𝐄𝐑. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:33
72' Ακόμη δύο αλλαγές. Οι Κρμέντσικ και Ποντικός στις θέσεις των Βάργκα και Μάρκες #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:29
67' | 0⃣-4⃣ | 𝐏𝐞𝐝𝐫𝐨 𝐌𝐚𝐫𝐪𝐮𝐞𝐬 𝐒𝐜𝐨𝐫𝐞𝐬 𝐀𝐠𝐚𝐢𝐧! #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
67' | - | 𝐏𝐞𝐝𝐫𝐨 𝐌𝐚𝐫𝐪𝐮𝐞𝐬 𝐒𝐜𝐨𝐫𝐞𝐬 𝐀𝐠𝐚𝐢𝐧. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:24
64' Ωραίος συνδυασμός των Βαλμπουενά και Σαγάλ με τον Χιλιανό να πλασάρει και τη μπάλα να καταλήγει έξω #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:22
63' Δύο αλλαγές για την ομάδα μας. Βαλμπουενά και Σαγάλ στις θέσεις των Αμπντουραχίμι και Κοστάκε #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:16
52' | 0⃣-3⃣ | 𝐌𝐀𝐑𝐐𝐔𝐄𝐒 𝐌𝐀𝐊𝐄𝐒 𝐈𝐓 𝐓𝐇𝐑𝐄𝐄 👏 #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
52' | - | 𝐌𝐀𝐑𝐐𝐔𝐄𝐒 𝐌𝐀𝐊𝐄𝐒 𝐈𝐓 𝐓𝐇𝐑𝐄𝐄. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 16:07
47' Ωραίος συνδυασμός του Μάρκες και του Αμπντουραχίμι με τον τελευταίο να κάνει το σουτ εκτός περιοχής και τη μπάλα να καταλήγει έξω #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
13 Dec 2023, 16:06
46' Έναρξη β' μέρους. Με τους ίδιους έντεκα η ομάδα μας #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
46' Έναρξη β' μέρους. Με τους ίδιους έντεκα η ομάδα μας #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 15:47
45' Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
45' Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 15:33
30' | 0⃣-2⃣ | 𝐆𝐎𝐀𝐀𝐀𝐋! 𝐀𝐧𝐨𝐭𝐡𝐞𝐫 𝐨𝐧𝐞 𝐟𝐨𝐫 𝐃𝐚𝐧𝐢 👏 #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
30' | - | 𝐆𝐎𝐀𝐀𝐀𝐋. 𝐀𝐧𝐨𝐭𝐡𝐞𝐫 𝐨𝐧𝐞 𝐟𝐨𝐫 𝐃𝐚𝐧𝐢. #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 15:21
19' Μεγάλη ευκαιρία με τον Βάργκα απέναντι από τον Στυλιανίδη. Ο Ούγγρος μεσοεπιθετικός πλάσαρε, ωστόσο ο αντίπαλος τερματοφύλακας απέκρουσε με διπλή προσπάθεια #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎
19' Μεγάλη ευκαιρία με τον Βάργκα απέναντι από τον Στυλιανίδη.
13 Dec 2023, 15:15
21' Πολύ καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους με τον Φερέιρα να βρίσκεται σε θέση βολής ωστόσο το σουτ του πέρασε έξω #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎.
13 Dec 2023, 15:09
7' Πολύ καλή ευκαιρία με τον Αμπντουραχίμι να πλασάρει από πλάγια θέση και τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων να μπλοκάρει σε κόρνερ #𝐀𝐎𝐀𝐍𝐀𝐏𝐎